Dostawcy


Informacje o naszych dostawcach

Dostawcy


Distribev Orbico ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z polskimi i zagranicznymi producentami piwa, wina, alkoholi mocnych i napojów bezalkoholowych, zapewniając ich produktom dotarcie do klientów na całym obszarze Polski. Strategicznym i kluczowym partnerem Distribev Orbico jest Grupa Żywiec.

Marki w ofercie Distribev Orbico to zarówno globalne marki o międzynarodowym zasięgu, marki ogólnopolskie, jak również marki lokalne. Distribev Orbico wraz ze swoimi partnerami biznesowymi ustalają i wdrażają wspólne strategie biznesowe związane z rozwojem marek i ich pozycjonowaniem aby osiągnąć wzrost ich wartości i dostarczać korzyści wszystkim zaangażowanym stronom: producentowi, klientom i Distribev Orbico.

Klienci


Distribev Orbico zajmuje się bezpośrednią sprzedażą i dystrybucją produktów do sklepów detalicznych, hoteli, klubów, restauracji, pubów, barów i kawiarni, zarówno zrzeszonych w sieciach ogólnopolskich i regionalnych, jak również do klientów lokalnych, nie zrzeszonych. Distribev Orbico obejmuje obszarem swojego działania wszystkie regiony Polski aktywnie sprzedając i dostarczając produkty do 35 000 klientów.

Dokumenty i informacje

Regulamin Obrotu Opakowaniami Zwrotnymi (pobierz)
Regulamin Obrotu Opakowaniami Zwrotnymi obowiązujący od 1.03.2019 (pobierz)

Chcesz z nami pracować?


Biznes opieramy na udanych relacjach z naszymi partnerami, razem możemy pracować na wiele sposobów, dlatego nie wahaj się i skontaktuj się z nami.

Więcej informacji